25.02.2024 Reportáž

Matěj Kocourek třemi góly nezabránil porážce B-týmu

Utkání proti Ještěrům bylo od úvodních minut velmi vyrovnané. Během celého zápasu se skóre měnilo jen nepatrně a nikdy nepřekročilo rozdíl jedné branky. O těsném vítězství Ještěrů 4:3 nakonec rozhodli dvoubrankoví střelci Radomír Vaněk a Miloslav Tlapa. Všechny naše branky vstřelil talentovaný junior Matěj Kocourek.

2. Liga - Čechy Sever , 25.02.2024

HBC Ještěři Ústí nad Labem

4:3

2:2, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 09:36 Radomír Vaněk (Ivan Kučera, Petr Strnad), 11:39 Radomír Vaněk (Adam Pauček), 29:26 Miloslav Tlapa (Petr Strnad, Radomír Vaněk), 39:37 Miloslav Tlapa (Václav Jirkovský) - 06:42 Matěj Kocourek (Václav Hrubý), 11:56 Matěj Kocourek (Pavel Kohout), 20:23 Matěj Kocourek (Václav Hrubý, Jan Plachý)

Vojtěch Norek (Dominik Landt) - Vít Brůha, Ivan Kučera, Miloslav Tlapa, Adam Pauček, Václav Jirkovský, Aleš Mudroňka - Jaroslav Formánek, Jiří Vitko, Jiří Petružálek, Miroslav Vinš, Dušan Pechy, Petr Strnad, Radomír Vaněk, Roman Abraham, Patrik Koev, Dominik Javůrek

Matias Kokhanin (Vojtěch Gottfried) - Martin Kotlář, Jan Plachý, Zdeněk Matušík, Jan Ryska, Vítězslav Zeman - Lukáš Belica, Tomáš Giesel, David Kučera, Matěj Šimic, Šimon Závorka, Matyáš Čaloun, Václav Hrubý, Matěj Kocourek, Pavel Kohout, Tomáš Kapusta

Fedák Jan (Elba DDM Ústí nad Labem):

Dnešní sestava byla převážně založena na hráčích mládežnických kategorií, kterou doplnili starší a zkušení. Myslím si, že jsme předvedli sympatický výkon a nemáme se za co stydět. Bohužel ve vyrovnaném zápase rozhodují detaily a na ty jsme to projeli. 4-minutová přesilovka za remízového stavu ve druhé polovině třetí třetiny sráží celkový dojem hry a nezbývá tak soupeři gratulovat k plnému zisku bodů.

Plachý Jan (Elba DDM Ústí nad Labem):

Celé utkání bylo vidět, že se kluci chtějí poprat o výsledek. Za mě se nemusíme bát, jak to v Elbě bude vypadat za pár let. Kluci měli dobrý pohyb, ale je vidět, že není ještě taková ta taktická vyzrálost. Bohužel o lepší výsledek jsme se připravili opět individuálními chybami. I tak touto cestou děkuji za předvedený výkon.