Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

so 16. 3. 2024 13:00, Muži A

HBC Prachatice

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 24. 3. 2024 11:00, Muži A

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

so 6. 4. 2024 11:00, Muži A

HBC Hradec Králové 1988

Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 4. 2024 11:30, Muži A

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Svítkov Stars Pardubice

ne 14. 4. 2024 13:00, Muži A

HBC Hostivař

Elba DDM Ústí nad Labem

so 20. 4. 2024 14:00, Muži A

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Pardubice

ne 21. 4. 2024 11:00, Muži A

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Pardubice

so 27. 4. 2024 16:00, Muži A

HBC Pardubice

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 25. 2. 2024 16:00, Muži B

HBC Ještěři Ústí nad Labem

Elba DDM Ústí nad Labem

so 9. 3. 2024 16:30, Muži B

SK Dubí

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 17. 3. 2024 18:00, Muži B

Elba DDM Ústí nad Labem

HSÚ Berani Ústí nad Labem

ne 24. 3. 2024 11:00, Muži B

Panthers Kadaň

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 7. 4. 2024 10:00, Muži B

SHC Killers Litoměřice

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 4. 2024 17:00, Muži B

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Coma Team

so 20. 4. 2024 18:30, Muži B

HBC Dandy Malé Březno

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 4. 2024 17:00, Muži B

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Ještěři Ústí nad Labem

st 1. 5. 2024 13:00, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Prachatice

so 4. 5. 2024 17:00, Junioři

HBC Prachatice

Elba DDM Ústí nad Labem

st 8. 5. 2024 17:00, Junioři

Ježci Heřmanův Městec

Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 5. 2024 17:00, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

Ježci Heřmanův Městec

ne 12. 5. 2024 14:00, Junioři

Ježci Heřmanův Městec

Elba DDM Ústí nad Labem

so 18. 5. 2024 17:00, Junioři

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 19. 5. 2024 17:00, Junioři

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

so 25. 5. 2024 11:00, Junioři

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Kladno

ne 7. 4. 2024 15:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Prachatice

ne 14. 4. 2024 13:30, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

SK Suchdol nad Lužnicí

ne 21. 4. 2024 15:30, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Kladno

ne 5. 5. 2024 16:30, Dorost

TJ Blatná Datels

Elba DDM Ústí nad Labem

st 8. 5. 2024 12:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Plzeň

ne 12. 5. 2024 15:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

ne 19. 5. 2024 14:00, Dorost

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 5. 2024 16:00, Dorost

Elba DDM Ústí nad Labem

SK Kelti 2008

so 6. 4. 2024 10:00, Starší žáci

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

pá 12. 4. 2024 18:00, Starší žáci

HC Kert Park Praha

Elba DDM Ústí nad Labem

so 13. 4. 2024 14:00, Starší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Tygři Mladá Boleslav

so 20. 4. 2024 13:00, Starší žáci

HBC Hostivař

Elba DDM Ústí nad Labem

so 27. 4. 2024 14:00, Starší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

HC Kert Park Praha

so 4. 5. 2024 17:00, Starší žáci

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

so 11. 5. 2024 10:30, Starší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Hostivař

so 18. 5. 2024 10:00, Starší žáci

SK Rebel Praha

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 14. 4. 2024 11:30, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 14. 4. 2024 09:00, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

Wolves Chomutov

ne 28. 4. 2024 09:00, Mladší žáci

Rytíři DDM Děčín

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 28. 4. 2024 10:15, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Kladno

ne 26. 5. 2024 09:00, Mladší žáci

Wolves Chomutov

Elba DDM Ústí nad Labem

ne 26. 5. 2024 10:15, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

HBC Tygři Mladá Boleslav

ne 9. 6. 2024 11:30, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

SK Rebel Praha

ne 9. 6. 2024 09:00, Mladší žáci

Elba DDM Ústí nad Labem

vs

Wolves Chomutov

Aktuality

6. 5. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U14
Na další kemp reprezentace U14, který se uskuteční v termínu 8. května 2024 v Pardubicích, je nominován z našeho klubu Trnka Bořek a Šimic Vojta.

12. 3. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U16
Na další kemp reprezentace U16, který se uskuteční v termínu 28. března 2024 v Praze (Zimní stadion Nikolajka) jsou nominováni z našeho klubu tito hráči: Čaloun Lukáš a Matěj Šimic .

6. 3. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U18
Na další kemp reprezentace U18, který se uskuteční v termínu 28. - 29. března 2024 v Mostě, je nominován z našeho klubu David Kučera. Náhradníkem tohoto kempu je Nicolas Mejstřík.

29. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U14
Na další kemp reprezentace U14, který se uskuteční v termínu 24. - 25. února 2024 v Přelouči, je nominován z našeho klubu Trnka Bořek a Šimic Vojta. Náhradníkem tohoto kempu je Werner Arnošt.

27. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U20
Na kemp reprezentace U20, který se uskuteční v termínu 10. - 11. února 2024 v Plzni, jsou nominováni z našeho klubu Doucha Tadeáš, Kocourek Matěj a Koudelka Martin.

11. 1. 2024

Nominace na přípravný kemp Reprezentace U16
Na 3. kemp reprezentace U16, který se uskuteční v termínu 20. - 21. ledna 2024 v Plzni, jsou nominováni z našeho klubu tito hráči: Richard Janda a Matěj Šimic . Náhradníkem je Michal Pavlík

Tabulka

P. Tým Z S B
1 HBC Hostivař 22 109:51 57
2 Elba DDM Ústí nad Labem 22 85:43 53
3 HC Kert Park Praha 22 105:46 53
4 HBC Kladno 22 71:50 40
5 HBC Svítkov Stars Pardubice 22 74:64 37
6 SK Hokejbal Letohrad 22 73:62 37
7 HBC Pardubice 22 85:72 31
8 HbK Karviná 22 60:81 24
9 HBC Plzeň 22 48:80 18
10 TJ Snack Dobřany 22 44:79 17
11 HBC Hradec Králové 1988 22 46:84 17
12 HBC Prachatice 22 42:130 9

Galerie