Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

Archiv článků

Druhá výhra v řadě: Áčko přemohlo Piráty z Hradce

21.10.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V rámci CROSSDOCK extraligy hokejbalu se v sobotu 19. října odehrál zápas mezi HBC Hradec Králové 1988 a naším týmem Elba DDM Ústí nad Labem. Duel se konal v Hradci Králové, kde si hostující tým z Ústí nad Labem připsal svou druhou výhru v řadě, když porazil domácí celek 7:4.

Celý článek...

Starší žáci podlehli Kert Parku 2:7: Slabší výkon ve druhé třetině rozhodl zápas

19.10.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V sobotu 19. října 2024 se na Stadionu mládeže utkaly týmy Elba DDM Ústí nad Labem a HC Kert Park Praha v zápase základní části Ligy starších žáků Čechy Střed + Sever. Po vyrovnané první třetině, kdy domácí tým vedl 2:1, převzali hosté otěže utkání a po skvělém výkonu ve druhé části nakonec zvítězili 7:2.

Junioři zvítězili nad Ježky Heřmanův Městec a slaví druhou výhru v řadě

V sobotu 19. října se v Heřmanově Městci uskutečnil zápas Extraligy juniorů mezi domácím týmem Ježci Heřmanův Městec a hostující Elbou DDM Ústí nad Labem. Po úvodním vhazování v 15:00 v Aréně Ježkárna se oba týmy pustily do boje, který nakonec vyústil v druhou výhru v řadě pro hostující tým v aktuální sezóně.

Bitva o třetí místo: Uspějí naši dorostenci nebo Kelti z Berouna?

18.10.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Nadcházející utkání extraligy dorostu - divize západ slibuje napínavou podívanou! V neděli 20. října 2024 se na Stadionu mládeže v Ústí nad Labem střetnou týmy Elba DDM Ústí nad Labem a SK Kelti 2008. Zápas odstartuje v 15:30 hodin a fanoušci obou týmů se mají na co těšit.

Dvojitá výzva pro juniory: Nejprve Ježci venku, poté Bulldogs doma

Nadcházející víkend přinese dva důležité zápasy pro juniorský tým Elba DDM Ústí nad Labem v rámci Extraligy juniorů. V sobotu 19. října se vydají na hřiště Ježků Heřmanův Městec, kde se utkají od 15:00 hodin, a v neděli 20. října přivítají od 11:00 hodin na domácí hřišti na Stadionu mládeže celek HBK Bulldogs Brno.

A-tým chce navázat na výhru, Hradec touží po prvním triumfu za tři body

17.10.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Hokejbaloví fanoušci se mohou těšit na napínavý souboj, který proběhne v sobotu 19. října 2024 od 11:00 hodin na hřišti v Hradci Králové, kde domácí tým HBC Hradec Králové 1988 přivítá Elbu DDM Ústí nad Labem. Oba týmy se nacházejí ve spodní části tabulky CROSSDOCK Extraligy a potřebují každé body k posunu výše, což slibuje dramatický zápas plný nasazení.

Dramatický boj v Precol Aréně: Dorostenci padli 2:3 proti domácí Plzni

15.10.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V neděli 13. října se v plzeňské Precol Aréně odehrál dramatický souboj Extraligy dorostu mezi domácími Mečouny a hostujícím týmem Elba DDM Ústí nad Labem. Zápas skončil těsným výsledkem 3:2 pro Plzeň, která o svém vítězství rozhodla až v napínavém závěru třetí třetiny.

A-tým si připisuje první vítězství: Mladá Boleslav padla 10:4

14.10.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Elba DDM Ústí nad Labem si v sobotním utkání CROSSDOCK extraligy mužů poradila s HBC Tygři Mladá Boleslav a zvítězila jednoznačně 10:4. Domácí tým těžil z efektivity v přesilovkách a pevné obrany, zatímco soupeři se nedařilo proměňovat své šance. Zápas přinesl několik dramatických momentů včetně trestného střílení a vyššího trestu za nesportovní chování.