Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

Archiv článků

Urvou dorostenci na finálovém turnaji EXTRALIGY medaili?

 13.06.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Dorostenci našeho klubu cestují od pátku 14. června do neděle 16. června na finálový turnaj čtyř nejlepších týmů v EXTRALIZE. V základní části odehrají zápasy každý s každým a poté v neděli dle umístění se odehrají utkání o konečné umístění. Soupeři našeho týmu budou celky HBC Svítkov Stars Pardubice, HBC Plzeň a SK Kelti 2008. Věříme, že tým pod vedením Jana Fedáka udělá maximum k co nejlepšímu zakončení sezóny.

Celý článek...

 

Dorostenci postupují na finálový turnaj po vítězství nad Hradcem Králové

 11.06.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém druhém čtvrtfinálovém utkání extraligy dorostu se tým Elba DDM Ústí nad Labem střetl s Hradcem Králové a po zásluze postoupil na závěrečný turnaj nejlepších čtyř týmů v republice. Utkání bylo plné vzrušujících momentů, ale Elba DDM Ústí nad Labem ukázala svou sílu a taktickou převahu.

Celý článek...

 

Dorostenci berou první čtvrtfinálové vítězství nad Hradcem!

 02.06.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V prvním čtvrtfinálovém utkání extraligy dorostu se odehrál napínavý souboj mezi týmy Elba DDM Ústí nad Labem a HBC Hradec Králové. Přestože první třetina byla poznamenána silným deštěm, hráči obou týmů předvedli výkony, které fanoušky nenechaly chladnými až do jeho závěru.

Celý článek...

 

Dorostenci otevřou čtvrtfinálovou sérii s Hradcem Králové domácím duelem

 31.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

Dorostenecký tým Elba DDM Ústí nad Labem, po poklidném průchodu základní a nadstavbovou částí, vstupuje do rozhodující fáze sezóny. V čtvrtfinálové sérii EXTRALIGY se střetnou s ambiciózním soupeřem, HBC Hradec Králové 1988. První střetnutí této vyřazovací fáze se odehraje na domácí půdě Elby na Stadionu mládeže, kde se v sobotu 1. června rozhodne, který z týmů uchopí iniciativu a otevře sérii důležitým vítězstvím.

Celý článek...

 

Úspěšný závěr nadstavbové části: Dorostenci po výhře nad Kelty postupují z prvního místa

 28.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém utkání nadstavbové části extraligy dorostenců se Elba DDM Ústí nad Labem střetla s SK Kelti 2008 z Berouna. Domácí tým zvítězil díky šesti vstřeleným brankám, z nichž dvě padly v přesilových hrách. Hostující tým se nevzdal a odpověděl dvěma góly, ale to na vítězství nestačilo. Zápas byl bohatý na tresty, které ovlivnily jeho průběh a dynamiku.

Celý článek...

 

Přebor přípravek a minipřípravek: V Chomutově jsme hráli jen s Wolves!

 27.05.2024 | Redakce, foto: Markéta Štroufová |

V sobotu 25. května proběhl v Chomutově na hokejbalovém hřišti turnaj přípravek a minipřípravek v rámci regionálního PŘEBORU Čechy Sever.

Celý článek...

 

Kladno postupuje: Rozhodující výhra 3:0 ukončila naději juniorů z Ústí

 27.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém semifinálovém zápase extraligy juniorů si HBC Kladno zajistilo postup díky přesvědčivému vítězství 3:0. Klíčové momenty zahrnovaly rychlý úvodní gól a důslednou obranu, která nedala Ústí šanci na obrat. Tato výhra ukončila sérii a posunula Kladno do finále, kde bude bojovat o juniorský titul.

Celý článek...

 

Přímý souboj o čelo: Dorostenci změří síly s Kelty z Berouna v závěrečném kole nadstavby

 24.05.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V neděli 26. května na domácím hřišti odehraje dorostenci klíčové utkání nadstavbové části EXTRALIGY proti vedoucímu týmu SK Kelti 2008 z Berouna. Tento zápas slibuje nejen sportovní drama, ale také rozhodne o tom, kdo z týmů se posune na první místo tabulky a vstoupí do čtvrtfinále z pozice lídra. Přijďte podpořit naše mladé talenty na Stadion mládeže a buďte svědky hokejbalového umění, které rozhodne o osudu obou týmů.

Celý článek...