Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

Archiv článků

EXTRALIGA vstupuje do čtvrtfinále: O víkendu náš tým vyzve Pardubice!

 18.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V sobotu 20. dubna se fanoušci hokejbalu mohou těšit na napínavý start čtvrtfinálové série EXTRALIGY. Na domácím hřišti se utká A-tým Elba DDM Ústí nad Labem s významným soupeřem, týmem HBC Pardubice. Očekává se, že oba týmy předvedou skvělý výkon v boji o postup do dalšího kola. Elba DDM Ústí nad Labem, který se může opřít o silnou podporu domácích fanoušků, bude chtít využít domácího prostředí k získání výhody v sérii. Na druhé straně HBC Pardubice, známý svou bojovností a taktickou vyspělostí, se nepochybně pokusí překvapit domácí tým.

Celý článek...

 

Domácí zápas juniorů s Rakovníkem jako generálka před playoff

 18.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V posledním utkání nadstavbové části EXTRALIGY se junioři utkají na domácí půdě proti týmu HBC Rakovník. V této sezóně se s tímto soupeřem střetneme již počtvrté a dosud jsme vždy slavili vítězství. Uvidíme, zda si naše vítězná série udrží svou sílu i tentokrát.

Celý článek...

 

B-tým zvítězil v napínavém duelu nad Coma Teamem 4:3

 17.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém zápase mezi týmy byla první branka vstřelena Coma Teamem během přesilové hry, což znamenalo vedení 1:0 na konci první třetiny. B-tým se rychle vrátil do hry ve druhé třetině díky gólu Tomáše Giesela a Jana Rysky, ale Jan Trončinský z Coma Teamu vyrovnal na 2:2 v závěru druhé třetiny. Ve třetí třetině za stavu 3:3 rozhodl Ondřej Filip, když poslal domácí tým do vedení 4:3. Přes několik přesilových her hostujícího týmu se B-týmu podařilo udržet vedení a odvrátit poslední místo v tabulce.

Celý článek...

 

Starší žáci Elba DDM Ústí nad Labem porazili Tygry z Mladé Boleslavi 8:1.

 16.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V dramatickém utkání hokejbalu se Elba DDM Ústí nad Labem střetla s Boleslaví, kde domácí tým po nejistém začátku a přesilové hře soupeře udržel nerozhodný stav. První třetina skončila vedením Elby 1:0 díky gólu Karla Morvaye. Ve druhé třetině Jan Plachý rychle zvýšil na 2:0 a Morvay dokončil hattrick, zatímco hosté snížili na 4:1. Závěrečná třetina viděla dominanci Elby, která využila přesilovou hru a rozšířila vedení na konečných 8:1, s hattrickem i pro Jana Plachého.

Celý článek...

 

Dramatický obrat na Hostivaři: Skvělé druhé místo po základní části Extraligy!

 15.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém utkání se našemu týmu podařilo zvítězit nad Hostivaří a zajistit si druhé místo po základní části EXTRALIGY. Po rychlém gólu Jana Sedláčka a následném vedení domácích díky Janu Čejkovi a Jiřímu Hrabarovi se zdálo, že Hostivař ovládne hru. Nicméně, díky brankám Martina Stupky a Aleše Popluhara se našemu týmu podařilo udržet krok. Závěrečná branka Jiřího Gruse 10 sekund před koncem rozhodla o vítězství našeho týmu v dramatickém zápase.

Celý článek...

 

Dorostenci si drží vítěznou sérii, Suchdol Nad Lužnicí byl od úvodu bez šance!

 15.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

První třetina skončila výrazným náskokem domácího týmu Elba DDM Ústí nad Labem 7:0. Druhá třetina přinesla další čtyři góly domácích a dva hostů, což znamenalo stav 11:2. Ve třetí třetině domácí potvrdili svou převahu a zvítězili s konečným skóre 13:3.

Celý článek...

 

Triumf nad Svítkovem oživil naděje na stříbrnou pozici po základní části sezóny

 13.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V napínavém klání Extraligy se Elba DDM Ústí nad Labem střetla s HBC Svítkov Stars Pardubice. Po vyrovnané první třetině bez gólů se domácí tým ujal vedení díky Tomáši Kapustovi a následně rozšířil náskok díky přesilovým hrám. Hostující Svítkov se snažil o obrat ve třetí třetině, ale jeho snahy překazil Jiří Tomáš druhým gólem do prázdné branky. Zápas skončil vítězstvím Ústí nad Labem 4:1, čímž si upevnilo pozici v tabulce.

Celý článek...

 

Úspěšný zápas starších žáků: Elba DDM Ústí nad Labem poráží Kert Park

 12.04.2024 | Redakce, foto: Tomáš Laibl |

V rámci dohrávky 13. kola Ligy starších žáků se náš tým střetl v Praze s domácím Kert Parkem. Přestože úvodní třetina utkání nepředjímala, skončil zápas neočekávaně vysokým výsledkem.

Celý článek...