Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

Nábor

Kontaktní osoba

Tomáš Laibl – tel. 605 471 787, email: telovychova@ddmul.cz
Chcete se naučit hrát hokejbal? Přijďte na náš trénink, kde se budete zabývat pohybem a hokejbalovými dovednostmi. Nezáleží na tom, jestli jste začátečníci nebo pokročilí, my vám pomůžeme zlepšit se. Na tréninku se budete bavit a učit zároveň.

ONLINE PŘIHLÁŠENÍ DLE KATEGORIÍ

MINIPŘÍPRAVKA - ročník narození 2015 a mladší

PŘÍPRAVKA - ročník narození 2013 a 2014

MLADŠÍ ŽÁCI - ročník narození 2011 a 2012

STARŠÍ ŽÁCI - ročník narození 2009 a 2010

Přihlaste se před prvním tréninkem!

Náborové tréninky

Pondělí a středa od 15:45, hokejbalové hřiště - Stadion mládeže

Hokejbal

Hokejbal je sport, který se nejvíce podobá lednímu hokeji. V zahraničí se mu říká také street hockey, street ball hockey nebo hockeyball. Na rozdíl od ledního hokeje, kde hráči jezdí na bruslích, v hokejbale hráči běhají po hřišti ve sportovních botách a mají méně chráničů na tělo. Hřiště má stejný tvar jako hokejové, ale místo ledu má asfaltový nebo speciální plastový povrch. Místo puku se používá speciální plastový míček.


Hokejbalová výstroj

Hráči hokejbalu potřebují kromě hokejky také helmu, rukavice, sportovní boty, chrániče kolen, holení a na lokty. Brankáři mají hokejku, kalhoty, lapačku, vyrážečku, betony a vestu, které je chrání před míčkem.

Co s sebou na první trénink?

Pokud chcete vyzkoušet hokejbal, nemusíte se starat o výstroj. Zapůjčíme vám ji zdarma. Na první trénink si jen vezměte sportovní boty, sportovní oblečení a pití. A hlavně chuť si zahrát a pobavit se.