11.02.2024 Reportáž

B-tým prohrál s Coma Teamem v prodloužení

B-tým sehrál v neděli odpoledne souboj o dno tabulky 2. Ligy – Čechy Sever. Soupeř nás zaskočil rychlou brankou, ale my jsme se zvedli a otočili skóre na 1:2. Domácí však srovnali ke konci základní hrací doby a v prodloužení rozhodli o své výhře. B-tým tak získal jen bod a spadl na poslední místo.

2. Liga - Čechy Sever , 11.02.2024

HBC Coma Team

3:2p

1:0, 0:1, 1:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 00:21 Štěpán Moucha (Tomáš Harkabus, David Gottfried), 42:29 Radek Vyhlídal (David Gottfried, Štěpán Moucha), 49:52 Tomáš Harkabus (David Gottfried) - 15:32 Matyáš Čaloun (Jan Neumann, Tomáš Giesel), 32:01 Matyáš Čaloun (Jan Vacek, Matěj Šimic)

Lukáš Kešner, Lukáš Chabr - Roman Macek, Radim Navarra, Jan Trončinský - Jiří Topol, Jakub Růžička, Štěpán Moucha, Tomáš Reisenauer, Aleš Zuna, Ivan Tuček, Matyáš Kincl, Radek Vyhlídal, Tomáš Harkabus, David Gottfried

Miroslav Tyl - Martin Kotlář, Jan Plachý, Jan Rezek, Vítězslav Zeman, Zdeněk Matušík, Jan Ryska - Jan Vacek, Tomáš Giesel, Miroslav Diepold, David Diepold, Jiří Eisenhammer, Jan Neumann, Matyáš Čaloun, Matěj Šimic

K průběhu utkání nám poskytl své vyjádření kapitán týmu v tomto utkání Tomáš Giesel:

"Do utkání jsme nevstoupili dobře. Dostali jsme rychlý gól, ale naštěstí jsme se oklepali a skóre otočili. Troufnu si říct, že jsme byli dvě třetiny lepším mužstvem, ale ve třetí třetině nás soupeř zatlačil a dokázal srovnat. Bohužel v prodloužení mi přišlo, že už nebylo tolik sil a soupeř využil naší chyby a vstřelil tak celkem jednoduchý gól. Musíme zvednout hlavy a takovéto zápasy dotáhnout do vítězného konce, abychom neukončili sezónu před play-off."

Jan Plachý (Elba DDM Ústí nad Labem): Utkání se mi nehodnotí dobře. Bohužel už předzápasová porada svolána na určitý čas měla trhliny. Někteří hráči přišli pozdě. Co se týče samotného zápasu, nemohu hráčům upřít snahu, bojovnost. Připadá mi, že hlavní rozdíl mezi naším týmem a ostatními týmy v soutěži je takový, že se na vstřelenou branku strašně nadřeme a ostatní naše chybičky potrestají. Z tohoto zápasu bereme bohužel jen 1 bod.