Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz
13.06.2024 Dorost

Urvou dorostenci na finálovém turnaji EXTRALIGY medaili?

Dorostenci našeho klubu cestují od pátku 14. června do neděle 16. června na finálový turnaj čtyř nejlepších týmů v EXTRALIZE. V základní části odehrají zápasy každý s každým a poté v neděli dle umístění se odehrají utkání o konečné umístění. Soupeři našeho týmu budou celky HBC Svítkov Stars Pardubice, HBC Plzeň a SK Kelti 2008. Věříme, že tým pod vedením Jana Fedáka udělá maximum k co nejlepšímu zakončení sezóny.


OHLASY Z KABINY PŘED FINÁLOVÝM TURNAJEM:

Na finálovém turnaji budete bojovat proti týmům HBC Svítkov Stars Pardubice, HBC Plzeň a SK Kelti 2008. Dva z těchto týmů znáte z průběhu sezóny. Jaké si dáváte cíle a co si myslíte o soupeřích a jejich stylu hry na který budete hledat recept?
Šimic Matěj: „Cíl je nejvyšší a to je titul, soupeři nám to rozhodně nedají zadarmo, už jen protože jsme Elba, když se všichni semkneme a dáme do toho všechno tak věřím, že góly a výhra přijdou samy.“
Dobrodinský Jakub: „Jelikož je to finálový turnaj, tak každý zápas bude velmi těžký a každá třetina bude důležitá. Cíl máme všichni stejný a to je zlatá medaile a věřím, že se nám s tímto týmem zadaří.“
Pavlík Michal: „Myslím si, že musíme hrát to, co jsme trénovali v průběhu sezóny a to je jednoduchá hra. To že nemáme zkušenosti se 2 soupeřema to oni s námi také ne, takže karty jsou rozdané stejně. Hlavní se bude dobře naladit a hrát s chutí.“
Pauček Adam: „Cíl je jasný a to zlato. Myslím si, že náš styl hry bude úplně stejný jako celou sezónu protože podle výsledků v sezóně nám sedí. Kelti a Plzeň nás asi úplně ničím až tak moc nepřekvapí známé je, ale Svítkov bude velká otázka.“
Kučera David: „Receptem bude hrát stejně jako celou sezonu. Cíle jsou ty nejvyšší a to dostat se do finále.“
Čaloun Lukáš: „Náš cíl je přivézt domu co nejlepší medaili a každý zápas bude obtížný a rychlý a máme kvality na to, je přehrát a překvapit. Zápasy budou vyrovnané, a proto budeme muset vydržet až dokonce a nic nevzdávat.“
Šimic Vojta: „Soupeři jsou rozhodně velmi dobří a mají dobrý styl hry. Už víme, co platí na Plzeň a na Beroun a když budeme poslouchat trenéry v zápase proti Svítkovu tak si myslím, že máme šanci na titul.“
Vykouk Martin: „Myslím si, že cíl máme všichni stejný a to je vyhrát ale oproti minulé sezoně máme trochu nevýhodu a to je že už nejsme outsideři jako minulý rok. To znamená, že každý tým se na nás bude připravovat a určitě to nebude jednoduché. Ale budeme chtít hrát jednoduchý hokejbal a doufám, že na konci zvedneme nad hlavu pohár.“


ROZPIS UTKÁNÍ

pátek 14. 06. 2024
18:45 HBC Svítkov Stars Pardubice - SK Kelti 2008
16:30 Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Plzeň

sobota 15. 06. 2024
18:45 HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Plzeň
16:30 SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem
12:45 HBC Plzeň - SK Kelti 2008

10:30 Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Svítkov Stars Pardubice

V neděli 16. 6. 2024 se poté odehrají utkání o medaile.

Redakce, foto: Tomáš Laibl