Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz

10:0

0:0, 5:0, 5:0

HOS

Wolves Chomutov

Branky a nahrávky: 15:27 David Kučera (Tadeáš Doucha), 19:41 Tomáš Kapusta (Jakub Růžička, Jan Škurla), 22:40 Václav Hrubý (Jakub Hašek, Jiří Cícha), 23:30 Jan Škurla (Tomáš Kapusta, Filip Procházka), 26:31 Tadeáš Doucha (David Kučera), 33:01 Jakub Růžička (Tomáš Kapusta, Jan Škurla), 40:14 Jiří Cícha (Tomáš Kapusta, Jiří Urbánek), 40:46 Dominik Javůrek (David Kučera, Zdeněk Matušík), 41:12 Tadeáš Doucha (Jiří Cícha, Vítězslav Zeman), 41:54 Tomáš Kapusta (Jan Škurla, Jakub Růžička)

Sestava domácích

Martin Koudelka - Jiří Cícha, Vítězslav Zeman, Jan Ryska, Jan Neumann, Filip Procházka, Zdeněk Matušík, Nicolas Mejstřík, Jiří Urbánek - Jakub Hašek, Václav Hrubý, Tomáš Kapusta, Jan Škurla, Tadeáš Doucha, Dominik Javůrek, Matěj Kocourek, David Kučera, Jakub Polák, Jakub Růžička

Sestava hostí

Vít Neček, Jiří Fycýk - Jan Petržílka, Miroslav Sojčík, Ondřej Holl, Kryštof Polášek - Adam Mareš, Jakub Varga, Michal Karásek, Vít Wohlrab, Aleš Gelhof, Marcel Holl, Denis Mooucha

Ohlasy

Červinka Radek (Elba DDM Ústí nad Labem): I přes jednoznačný výsledek se vítězství nerodilo lehce. Vždyť první třetina skončila bez gólů i když jsme měli lehce více ze hry. Naštěstí hned na začátku druhé třetiny jsme využili přesilovou hru čímž se hráči uklidnili a disciplinovanou hrou postupně navýšili vedení na 5:0 do konce druhé třetiny. V poslední třetině jsme díky nedisciplinovanosti Chomutova a využití přesilovek v poklidu navýšili vítězství na konečných 10:0. Chtěl bych všem hráčům především poděkovat za udržené nervy a disciplínu.