Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz
17.05.2024 Dorost

Podaří se dorostu Ústí nad Labem urvat na Kladně další body do nadstavby?

V rámci nadcházejícího kola nadstavbové fáze EXTRALIGY dorostu se naše družstvo představí v neděli 19. května na hřišti na Kladně. S tímto soupeřem jsme se již setkali během základní části sezóny. Otázkou zůstává, který tým se tentokrát bude moci radovat z vítězství po závěrečném hvizdu.

Utkání se rozehraje ve 14:00 hodin. Jelikož jsme již v druhé polovině nadstavbové části, každý bod má klíčový význam. Hokejbalisté z Kladna se v základní části opírali o silnou trojici Miroslav Petrášek, Dalibor Paták a Marek Schönherr. V nadstavbě však na sebe berou žezlo produktivity Šimon Drechsler, Jiří Novák a Dalibor Paták. Otázka zní, zda se podaří zastavit klíčové hráče Kladna a odnést si z tohoto střetnutí vítězství?

OHLASY Z KABINY PŘED UTKÁNÍM:

K dalšímu utkání nadstavby cestujete na Kladno. Jaký očekáváte průběh utkání vzhledem ke znalostem soupeře?
Šesták Ondřej: „Tak určitě to nebude jednoduchý zápas. Když budeme plnit pokyny trenérů, tak zápas bychom měli zvládnout.“
Pavlík Michal: „Průběh očekávám převahou našeho týmu, avšak Kladno bude mít chuť nás porazit a tak je nesmíme podcenit a musíme vstoupit do zápasu naplno od začátku.“
Javůrek Dominik: „Víme, že Kladno bude doma chtít ukázat vše a zabojovat o důležité tři body, my se zase musíme odrazit od předešlých zápasů, které nám hodně ukázali, co je třeba zlepšit a když budeme pokračovat v tom stylu, co nám přináší body tak si s Kladnem připíšeme další důležitý body do tabulky.“

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ:

ELBA DDM ÚSTÍ NAD LABEM - HBC KLADNO 11:2 (4:0, 5:2, 2:0)

BRANKY A NAHRÁVKY: 02:43 JAKUB DOBRODINSKÝ (DANIEL VANĚK, DAVID KUČERA), 03:08 MATĚJ ŠIMIC (JAKUB PANKRATZ), 05:58 NICOLAS MEJSTŘÍK (DOMINIK JAVŮREK), 14:06 DAVID POSPÍŠIL (VACLAV RAICHL, LUKÁŠ EFLER), 20:53 RICHARD JANDA (VACLAV RAICHL), 23:26 VACLAV RAICHL (LUKÁŠ EFLER, LUKÁŠ ČALOUN), 25:06 JAKUB DOBRODINSKÝ (DANIEL VANĚK), 26:39 VACLAV RAICHL (LUKÁŠ ČALOUN, DAVID POSPÍŠIL), 29:49 DAVID POSPÍŠIL (LUKÁŠ ČALOUN), 32:22 JAKUB DOBRODINSKÝ (DANIEL VANĚK), 40:53 LUKÁŠ EFLER (RICHARD JANDA, DAVID SABÓ) - 17:08 TOMÁŠ JUNGMANN (MAREK SCHÖNHERR), 19:25 JIŘÍ NOVÁK (MAREK SCHÖNHERR)

SESTAVA ELBA DDM ÚSTÍ NAD LABEM:

Martin Vykouk (Vojtěch Gottfried) - David Kučera, Nicolas Mejstřík, Jakub Pankratz, Frantisek Šilhavý, Šimon Závorka, Lukáš Efler, David Pospíšil, Vojta Šimic - Lukáš Čaloun, Jakub Dobrodinský, Jakub Doubrava, Dominik Javůrek, Alex Kugler, Ondřej Mottl, Tereza Nademlejnská, David Sabó, Matěj Šimic, Daniel Vaněk, Vaclav Raichl, Richard Janda

SESTAVA HBC KLADNO:

Adam Franc (Matěj Hrbek) - Dominik Bažant, Jan Ryska, David Svoboda, Jakub Barták, David Petrášek - Tomáš Jungmann, Filip Novotný, Marek Schönherr, Michal Tomášek, Jiří Novák, Lukáš Soukup, Patrik Nývlt, Eduard Franc, Tobiáš Lokvenc

Redakce, foto: Tomáš Laibl