19.02.2024 Reportáž

Dandy otočilo utkání proti B-týmu střeleckou produktivitou ve třetí třetině

B-tým začal domácí utkání aktivně a v první části hry si vybudoval dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině se skóre nezměnilo. Ve části hry ale hosté z Dandy ožili a během několika minut srovnali na 2:2. V závěrečné minutě rozhodl o vítězství hostů Michal Vosmik, který vstřelil třetí gól pro Dandy.

2. Liga - Čechy Sever , 18.02.2024

2:3

2:0, 0:0, 0:3

HBC Dandy Malé Březno

Branky a nahrávky: 05:47 Petr Michajličenko (Tomáš Kapusta, Jan Plachý), 09:49 Aleš Popluhar (Pavel Krajíček) - 30:56 Michal Vosmik (Vladimír Opelt), 31:46 Marek Štrébl (Ondřej Fencl, Vladimír Opelt), 44:31 Michal Vosmik (Jan Drenčko)

Miroslav Tyl - Jan Plachý, Aleš Popluhar, Jan Neumann, David Haas, Zdeněk Matušík, Martin Kotlář, Jan Rezek - Tomáš Giesel, Miroslav Diepold, David Diepold, Vítězslav Zeman, Lukáš Wágner, Tomáš Kapusta, Petr Michajličenko, Pavel Krajíček, Matěj Kocourek

Jakub Toth - Jan Kníže, Martin Hauf, Michal Vacek, Roman Psar - Jan Drenčko, Marek Štrébl, Vladimír Opelt, Michal Vosmik, Tomáš Glacner, Zbyšek Kastner, Patrik Gremlica, Ondřej Fencl

Zkušený Jan Rezek hodnotí průběh utkání:

„Těžko se mi hodnotí zápas, který jsme opět nezvládli. Dvě třetiny soupeře k ničemu nepustíme a místo, abychom navýšili skóre, tak ve třetí třetině si už po několikáté zápas prohrajeme sami zbytečnými chybami. Prostě nám to nelepí. Na každý gól se strašně nadřeme a naši soupeři potrestají každou naší chybu. Musíme to zlomit bojovností, dodržovat taktiku, využít nabídnuté přesilovky a hrát jednoduše. Pořád pro nás platí cíl uhrát playoff a zapracovat mladé hráče z juniorky. A to máme jen a jen ve svých rukou. Zápasů je ještě hodně.

Plachý Jan (Elba DDM Ústí nad Labem): Trápí nás koncovka, standartní situace a větší chuť vzít zodpovědnost na sebe. Jsou tam pasáže, kdy hrajeme dobře, ale chybí mi tam větší hlad.