Elba DDM Ústí nad Labem delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Kert Park Praha HBC Plzeň HBC Hradec Králové 1988 SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany HbK Karviná HBC Svítkov Stars Pardubice HBC Prachatice delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-SEVER.cz
15.09.2024 Reportáž

A-Tým neuspěl doma proti Pardubicím v Extralize.

Náš A-tým se poprvé představil domácím fanouškům v CROSSDOCK EXTRALIZE. Zápas proti Pardubicím byl zpočátku vyrovnaný, ale hosté se ujali vedení v 9. minutě. Ve druhé třetině jsme vyrovnali, ale ve třetí třetině hosté opět skórovali a své vedení si pojistili dvěma dalšími góly až do konce zápasu.

HBC Pardubice

Branky a nahrávky: 27:00 Zbyšek Kastner (Patrik Zicho) - 08:07 Luboš Moravec (Josef Česák, Miroslav Kadlec), 37:39 Jakub Geisler (Josef Česák), 40:44 Matyáš Licek (Jakub Kvapil, Nicolas Langr), 44:05 Nicolas Langr (Jakub Kvapil, Matyáš Licek)

Sestava domácích

Martin Koudelka (Zdeněk Banda) - Ondřej Poláček, Aleš Popluhar, Matěj Sedláček, Jan Sedláček, Zbyšek Kastner, Michal Smolík, David Kučera, Adam Pauček - Ondřej Filip, Tomáš Kapusta, Petr Michajličenko, Martin Stupka, Jiří Tomáš, Patrik Zicho, Tadeáš Doucha, Matěj Kocourek, Jan Kurty, Vojtěch Červinka, Lukáš Soukup, Aleš Macek

Sestava hostí

Pavel Foršt (Jakub Třináctý) - Jakub Geisler, Jan Strouhal, Miroslav Hálek, Miroslav Kadlec, Jakub Kvapil, Filip Kamaryt - Josef Česák, Luboš Moravec, Miroslav Blažek, Nicolas Langr, Matyáš Licek, Jakub Mikula, Jakub Remač, Dominik Lang, Tomáš Kupka, Filip Förstl

První třetina začala vyrovnaně, ale v 9. minutě se hosté ujali vedení díky brance Luboše Moravce, kterému asistovali Josef Česák a Miroslav Kadlec.

Druhá třetina přinesla vyrovnání ze strany domácích. Ve 27. minutě skóroval Zbyšek Kastner po přihrávce Patrika Zicha, čímž vrátil naději domácím fanouškům.

Třetí třetina však patřila hostům. V 38. minutě se Pardubice opět dostaly do vedení díky brance Jakuba Geislera, asistoval opět Josef Česák. V 41. minutě zvýšil Matyáš Licek na 3:1 v přesilové hře, asistovali Jakub Kvapil a Nicolas Langr. Konečný výsledek 4:1 pro Pardubice pečetil v 45. minutě Nicolas Langr, kterému asistovali Jakub Kvapil a Matyáš Licek.

HODNOCENÍ UTKÁNÍ OD PETRA MICHAJLIČENKA:

„Zápas se z naší strany příliš nepovedl. Nechali jsme si vnutit hru soupeře a v první polovině zápasu, jsme neudrželi míčky v našem útočném pásmu. Nicméně šance jsme si vytvořili, ale projevila se naše klasická impotence. Na gól se hrozně moc nadřeme. Nicméně utkání nebylo příliš dobré ani ze soupeřovi strany a rozhodně se dalo vyhrát. Nyní je potřeba hodit úvodní kola za hlavu a urvat do konce podzimu co nejvíce bodů."

Ohlasy

Růžička Miroslav (Elba DDM Ústí nad Labem): Zápas jsme nezačali špatně, ale srazil nás obdržený laciný gól. Ve druhé třetině jsme sice nevyužili dlouhou přesilovku, ale nakonec jsme vyrovnali a do třetí třetiny šli za vyrovnaného stavu. Místo abychom pokračovali v aktivní hře, tak jsme nechali Pardubice pohodlně dokráčet pro tři body.

Redakce, foto: Tomáš Laibl