21.09.2024 Reportáž

Starší žáci zvládli dramatické a gólově bohaté utkání proti Wolves Chomutov

První utkání sezóny odehráli starší žáci na domácí půdě proti týmu Wolves Chomutov. O osudu zápasu rozhodla už první třetina, kdy si náš tým vypracoval rozhodující náskok. Tento náskok se jim podařilo udržet po celý zbytek zápasu, což vedlo k zaslouženému vítězství.

Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever, 21.09.2024

11:3

7:1, 2:1, 2:1

Wolves Chomutov

Branky a nahrávky: 01:55 Vojta Šimic, 02:34 Jakub František Myroniuk (Radim Brož), 03:31 Vojta Šimic (Jakub Vyleťal), 06:08 Vojta Šimic (Michal Chochel, Bořek Trnka), 08:49 Vojta Šimic (Michal Chochel), 10:37 Vojta Šimic (Michal Chochel, Jakub Vyleťal), 14:48 Vojta Šimic (Michal Chochel), 21:47 Vojta Šimic (Michal Chochel, Michal Hanzl), 23:48 Michal Chochel (Daniel Imrišek, Vojta Šimic), 41:54 Vojta Šimic, 44:27 Vojta Šimic - 00:14 Michal Klum (Daniel Kříž, Iva Zýková), 24:35 Daniel Kříž (Michal Klum), 40:38 Michal Klum

Vojtěch Janata, Ondřej Petr - Jakub Houdek, Lukáš Malý, Bořek Trnka, Maxmilián Myroniuk, Markéta Bischoffiová, Lukáš Boreš - Michal Chochel, Jakub František Myroniuk, Vojta Šimic, Jakub Vyleťal, Radim Brož, Josef Rosenkranc, Michal Hanzl, Daniel Imrišek

Adam Havel - Ondřej Wessely, Martin Klíma, Iva Zýková - Michal Klum, Daniel Kříž, Matěj Fencl, Lucie Linhartová, Adam Schindler

Začátek zápasu se povedl lépe hostujícímu týmu, když už ve 14. sekundě utkání propálil vše, co mu stálo v cestě, hostující Michal Klum. Vyrovnat se podařilo v čase 1:55 z hole Vojty Šimice. V průběhu první třetiny postupně přidal domácí tým ještě dalších šest branek a stav po první třetině byl vysoký 7:1.

I ve druhé části hry byl náš tým aktivnější, ale brankostroj se zastavil. Náš tým v této části hry přidal další dvě branky, za hostující Wolves se trefil Daniel Kříž a po druhé třetině bylo skóre 9:2.

Ve třetí třetině už docházely oběma týmům síly, ale nějaké branky ještě přeci jen padly. Našemu týmu se podařilo přidat tři góly a za hostující tým se opět trefil Michal Klum. Konečné skóre utkání tak bylo 11:3 a start tak našemu týmu vyšel.

V dalším kole nás čeká výjezd na Kladno a tam nás nebude čekat nic jednoduchého.

Laibl Tomáš (Elba DDM Ústí nad Labem): Přestože první branku vstřelil tým hostí, zbytek první třetiny se nám vydařil a vytvořili jsme si náskok. Zkušenější hráči podrželi tým, což umožnilo široké sestavě složené i z mladších žáků a nadějného přípravkáře ukázat svůj potenciál. I přes výhru víme, že nás čeká hodně práce v trénincích před dalšími zápasy.