27.12.2023 A tým

EXTRALIGA: Sérii výher se podařilo v Dobřanech prodloužit a navíc s čistým kontem

V sobotu 30. září odehrál A-tým extraligové utkání v Dobřanech. Úvod utkání patřil domácím a měli více střeleckých příležitostí. S postupem času jsme hru vyrovnali a ke konci první třetiny se nám podařilo využít přesilovou hru. Po první části hry jsme vedli 1:0. Start do druhé části hry byl z naší strany lepší a hned z jejího kraje jsme odskočili na 2:0. Ve 26. a 27. minutě se podařilo vstřelit další branky. Jednu z přesilové hry a druhou v oslabení. Stav zápasu byl po dvou třetinách 4:0 v náš prospěch. Ve třetí části jsme hru kontrolovali, podařilo se přidat ještě další dvě branky a žádný neinkasovat a tři body jsme si tak zaslouženě odvezli domů. Utkání nám pro klubový web zhodnotili obránce Tadeáš Doucha a brankář Tomáš Rechtorik.

V Dobřanech jste prodloužili vítěznou sérii navíc poměrně vysokým rozdílem. Jak hodnotíte utkání a kdy jste zlomili odpor domácích Šneků?

Doucha Tadeáš: „Utkání hodnotím se smíšenými pocity, dělali jsme hodně chyb a ze začátku jsme moc zmatkovali. Tak odpor domácích jsme prolomili v přesilové hře.“

Rechtorik Tomáš: „Soupeř měl dobrý vstup do zápasu a první třetinu byl lepším týmem. Nám se ale podařilo neobdržet gól a v závěru třetiny skórovat. Do druhé třetiny už se nám podařilo vstoupit lépe a vytvořit si gólový náskok. Ve třetí třetině už jsme si výsledek pohlídali.“

TJ Snack Dobřany: Kuchař Ondřej (Malotín Matěj) - Duchek Aleš, Hnyk Šimon, Matoušek Jan, Sloup Pavel, Duchek Tomáš, Hnyk Matěj, Kobr Jaroslav, Kolařík Jakub, Kovářík Daniel, Kovářík Jan, Krch Martin, Mareš Richard, Michálek Daniel, Strejček Miroslav, Truchlý Tomáš

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik Tomáš (Koudelka Martin) - Adámek Daniel, Bečvář Jan, Doucha Tadeáš, Grus Jiří, Neumann Jan, Poláček Ondřej, Sedláček Jan, Sedláček Matěj, Belica Lukáš, Červinka Vojtěch, Haas David, Hampl Samuel, Kapusta Tomáš, Krajíček Pavel, Škurla Jan, Soukup Lukáš, Stupka Martin, Tomáš Jiří, Vacek Jan, Zicho Patrik

Branky a nahrávky: 13:07 Tomáš Jiří (Červinka Vojtěch) PP, 17:47 Stupka Martin (Tomáš Jiří , Zicho Patrik), 25:20 Zicho Patrik (Stupka Martin , Poláček Ondřej) PP, 26:37 Stupka Martin (Červinka Vojtěch) SH, 33:00 Tomáš Jiří (Zicho Patrik, Sedláček Jan), 39:23 Doucha Tadeáš